You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Дорогі клієнти!
Наш магазин у Києві тимчасово закритий, всі замовлення будуть оброблені після закінчення воєнних дій. 🇺🇦 Слава Україні!
Телефон: +38 (098) 836 10 20
Інстаграм: @daviani.boutique
UA   |   RU

Stylo Définition L′Obscur eyeliner

Лайнер для очей

Gucci Beauty Stylo Définition L′Obscur eyeliner

0,55 ml
1 950 грн.


Доставка 2-3 тижні

  • Бренд:Gucci Beauty


Stylo Définition L’Obscur є ідеальним підведенням для створення найвиразніших поглядів, один штрих — і ви вже готові милуватися заходом сонця. Ультрапігментована підводка з фетровим пензликом для точного нанесення забезпечить тривалий та водостійкий макіяж із сатиновим фінішем. Підведення легко наноситься і швидко висихає. Гнучкий фетровий пензлик забезпечує точність нанесення макіяжу, а високопігментований чорний колір створює насичене покриття.

- Гнучкий фетровий пензлик забезпечує точність нанесення макіяжу, дозволяє створювати тонкі яскраві лінії та заповнювати простір, створюючи нескінченну кількість образів.

- Водостійка підводка має стійкість до 18 годин, легко наноситься і дозволяє одним рухом створити насичені чорні лінії із сатиновим фінішем.

- Ключові інгредієнти: комбінація плівкоутворювачів для забезпечення стійкої формули та водостійких властивостей, вугільно-чорні пігменти з високим рівнем непрозорості для нанесення одним рухом.

- Продукт пройшов офтальмологічні випробування: підходить для чутливих очей та при носінні контактних лінз.

- Продукт не містить інгредієнтів тваринного походження, побічних продуктів тваринного походження або інших інгредієнтів тварин.

У нашому магазині діє накопичувальна програма лояльності, яка дозволяє накопичити постійну знижку від -5% до -10%.

За суми ваших покупок понад 7000 грн ви отримуєте знижку -5%; понад 10000 грн. -7%; та понад 15000 грн максимальна знижка -10%.
Як використати знижку? Оформляйте замовлення, використовуючи ваш номер телефону, і покупки будуть автоматично підв'язуватися під цей номер. Коли накопичена сума перевищує 7000 грн, вводьте ваш номер телефону у вікно промокоду при оформленні замовлення, і знижка автоматично підтягуватиметься.
Звертаємо вашу увагу, що на бренди Dr. Barbara Sturm, Augustinus Bader, Tata Harper та 111SKIN не поширюються знижки та промокоди, але покупка цих товарів також накопичує вашу знижку.
Накопичувальна програма лояльності діє як на сайті, так і при покупці у нашому бутику. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером за номером +38 (098) 836 10 20, ми будемо раді вам допомогти.

Наш магазин пропонує швидку доставку по всій Україні, використовуючи послуги «Нової пошти» та доставку нашим кур'єром по Києву.

На сторінці вказано є товар у наявності або його потрібно почекати; позиції з наявності відправляються протягом доби після оформлення замовлення. Якщо ж товару немає, вказуються приблизні терміни очікування, і замовлення буде вислано вам відразу після його отримання. Доставка понад 2000 грн – безкоштовна.

Оплата на сайті проводиться через VISA/MasterCard - можна оплатити повну суму або передоплату і залишок післяплатою. При купівлі товару із наявності мінімальна передоплата становить 500 грн; якщо ж у вашому кошику є товари на замовлення, передплата буде становити 50% від загальної суми замовлення.

При замовленні позицій з наявності з доставкою нашим кур'єром у Києві мінімальну передоплату вносити не обов'язково.

Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном (098) 836 10 20, будемо раді вам допомогти!